Jak odnieść sukces?

By | 18:09 9 comments

Blog ma już ponad 300 obserwatorów i ponad 40 000 wyświetleń!

Z tej okazji pragnę serdecznie podziękować wszystkim czytelniczkom bloga za wytrwałość w odwiedzaniu stronki, szczerość w pisanych komentarzach i sympatię którą okazywały nam na każdym kroku. Jesteście wspaniałe i mam nadzieję, że będziecie dalej tu wpadać :) Dziękuję również wszystkim autorkom bloga, które na różną skalę sprawiały, że blog rósł w siłę i stawał się coraz lepszy, oraz stanowiły dla mnie podporę w trudnych chwilach.

_______________________________________________________________
 „Nieważne jest to, co Ci proponują, tylko kto Ci to proponuje”.

Dla każdego sukcesem jest coś innego. Dla jednego jest to zwycięstwo w jakiś zawodach, dla jednego kariera w biznesie, dla kolejnego przeczytanie jakiejś książki. Każdy z nas odnosi sukcesy - mniejsze lub większe - i każdy sukces jest powodem do prawdziwej dumy. Dla mnie sukcesem jest osiągnięcie tak dużej ilości czytelniczek bloga :)

Słownik definiuje słowo "sukces" jako pomyślny wynik jakiegoś przedsięwzięcia, jakiejś imprezy,powodzenie, triumf. Jest to także osiągnięcie wyznaczonego celu, zdobycie czegoś na czym nam zależy, osiągnięcie jakiegoś efektu. 
 
Ludzie często boją się porażek i to powoduje ich do chęci osiągania sukcesów. 

By osiągać sukcesy należy przede wszystkim:

1. WIERZYĆ W SIEBIE
2. BYĆ WYDAJNYM
3. STANOWCZYM
4. ZDETERMINOWANYM
5. SKUTECZNYM
6. ROZSĄDNYM


TAK TO SIĘ ROBI:


1. Uwierz, że możesz zrobić wszystko co tylko sobie wymarzysz. Jeżeli czegoś chcesz, , to to OSIĄGNIESZ. Bądź pewny siebie i swoich możliwości, a możesz wiele.

2. Bądź zdeterminowany! Nigdy się nie poddawaj. Droga do marzeń może być ciężka ale trzeba nią podążać. Jeżeli nie ścieżką na skróty, to na około, jeżeli będziesz wytrwały, dasz radę!

3. Nie załamuj się! Porażki zdarzają się każdemu, tak już jest. Wszystkiego mieć nie można. Jeżeli coś nie uda Ci się raz, spróbuj drugi. I trzeci. I czwarty. W końcu do miliona razy sztuka!

4. Nie próbuj być ideałem! Nikt nim nie jest. Wyznacz sobie cel i zdążaj do niego, ale nie za wszelką cenę. Pracuj wytrwale i ciesz się z tych drobnych sukcesów a może kiedyś osiągniesz więcej.

5. Każdy jest kowalem swojego losu! Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu to to zrób! Nikt nie zrobi tego za Ciebie. Więc jeżeli jest coś co Ci się nie podoba to nie czekaj aż samo się zmieni, tylko zrób to Ty.
 
Czym jest dla Ciebie sukces? Co musiałbyś w życiu osiągnąć, żebyś mógł nazwać siebie człowiekiem sukcesu? Czy każdy może być człowiekiem sukcesu? Kto dla Ciebie jest człowiekiem sukcesu? Czy uważasz za ludzi sukcesu swoich rodziców? A ty sam: czy jak dotąd jesteś człowiekiem sukcesu?

musisz sobie odpowiedzieć na jedno zaj******cie, ale to zaj*****cie ważne pytanie: co chcesz robić w życiu - i zacząć to robić ~chłopaki nie płaczą9 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Bardzo dobry post. I masz w nim racje. Gratuluję Co 300 obserwatorów i 40 000 wyświetleń ;-)
  Niedługo mnie dogonisz ;-)
  Pozdrawiam ;*


  Miśka
  misiayou97.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! ja dopiero zaczęłam i właśnie doszukałam się jakiegoś Twojego posta na forum odnośnie reklamowania blogów i tak tu zajrzałam :) Mam nadzieję, że mi również uda się zdobyć choć kilku czytelników. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. naprawdę gratuluję! ja dopiero zaczynam ale wierzę, że z czasem również osiągnę swój mały blogowy sukcesik, z którego będę dumna!
  poza tym bardzo motywująca notka!
  pozdrawiam,
  torresiczka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje!
  i świetny pościk, pozdrówki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. śwwietny pomysł na post ! :)
  gratuluje takiej liczby wyswietlen i tylu obserwatorow :*
  ja dopiero zaczynam swoja przygode z blogiem i mam nadzieję, ze w krotce osiągnę tyle co Ty :*

  zapraszam do mnie , nowy post :*

  vejra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. ja bym dodała jeszcze systematyczność (ona jest ważna w każdej dziedzinie życia) i pozytywne nastawienie ;d

  OdpowiedzUsuń
 7. 42 yr old Structural Analysis Engineer Kori Worthy, hailing from Fort Saskatchewan enjoys watching movies like "Tale of Two Cities, A" and Archery. Took a trip to Historic Area of Willemstad and drives a Ferrari 250 SWB Berlinetta. zerknij na ta strone

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz! Każdy sprawia nam ogromną RADOŚĆ!
Staramy się odpowiadać na Wasze komentarze w miarę możliwości.

POZDRAWIAMY ♥