Odbić go czy nie...oto jest pytanie.

By | 07:00 17 comments
Kiedy już masz kogoś na oku, zawsze jak na złość okazuje się, że ma dziewczynę. Dlatego chcesz zrobić wszystko, by go zdobyć! Ta opcja wiąże się jedkiej sytuacji... Odbić chłopaka czy nie? Zanim podejmiesz tą decyzję musisz najpierw wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw i realnie ocenić swoje szanse. Może nie warto sobie nim zaprzątać głowy, może lepiej zachować się z klasą?


ZA:


 1.Chłodno kalkulując, możesz oczywiście założyć, że jeśli tego niezrobisz, znajdzie się inna dziewczyna, która uzna, że do przebojowych świat należy i będzie próbowała swoich sił.2. Co właściwie znaczy odbić komuś chłopaka? Przecież nic się niedzieje wbrew czyjejś woli. Jeśli więc chłopak zdecyduje się na rozstanie, to tylko dlatego, że tego dąży.


PRZECIW:

1. Swoim postępowaniem na pewno unieszczęśliwisz jego dziewczynę. A chyba nietrudno sobie wyobrazić, jak może czuć się każda z nas, kiedy zostaje porzucona przez chłopaka.


2. Znajomi mogą się od ciebie odwrócić, bo będą uważać twoje zachowanie za nie fair. Kumpele przestaną ci ufać, a dziewczyna, której odbiłaś chłopaka, chcąc się na tobie zemścić, uknuje przeciwko tobie jakiś podstępny plan.3. Najpierw sobie zadaj pytanie: Czy gra jest warta świeczki? Przecież tak naprawdę go nie znam... Co jeśli okaże się, że nie jest taki, jakiego sobie go wyobrażałaś? Zanim więc zdecydujesz się, zastanów się, czy aby na pewno warto.
4. Załóżmy, że twoja akcja (odbijanie) zakończy się sukcesem. Ale jaką masz gwarancję, że chłopak odwzajemni twoje uczucia. Może uzna, że skoro rozstał się ze swoją dziewczyną, to pora odpocząć. Ciebie potraktuje tak, co najwyżej, swoją dobrą kumpelą. A może zostaniecie parą, a po tygodniu chłopak uzna, że to jednak nie to i lepiej czuł się ze swoją eksdziewczyną. Skruszony będzie błagał ją o litość, a ty zostaniesz na spalonej pozycji. Dlatego zastanów się czy jest sens robić zamieszanie.
A Wam? Zdarzyło się być w takiej sytuacji? Jak się zachowałyście? Co sądzicie o odbijaniu chłopaka drugiej dziewczynie?

17 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Nigdy nie odbijałam nikomu chłopaka, ale byłam w sytuacji, gdy chłopak próbował mnie w sobie rozkochać, mając dziewczynę. Dałam się w to wplątać i oczywiście przegrałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odbijać chłopaka - nigdy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie odbijałam nigdy :) Ale post świetny, tak jak zawsze <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jak do tej pory nie odbiłam nikomu chłopaka. I nie zamierzam NIGDY. Już lepiej po prostu poczekać, może kiedyś się rozstaną :)
  milena-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że jakby jakiś chłopak uległ temu odbijaniu jakiejś dziewczyny, to ona powinna się zastanowić, czy on nie skusi się na jakąś inną dziewczynę, kiedy będą parą. Skoro porzuciła kogoś dla niej, to i ona może zostać porzucona.

  OdpowiedzUsuń
 6. jestem przeciw odbijaniu
  skoro facet leci na pierwsza lepsza ktora zatrzepota do niego rzesami i zostawia swoja dziewczyne to zawsze moze sytuacja sie powtorzyc i zostawic takze ta ktora odbila

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie życzę nikomy takiej sytuajcji :). Ja jestem przeciw!
  by-owocova.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie dziwne dla mnie.. ;) Jednak zawsze można próbować :D

  OdpowiedzUsuń
 9. jestem przeciw,bo sama bym nie chciala zeby ktos mi odbil chlopaka a podrugie czulambym sie zle;p

  OdpowiedzUsuń
 10. Na szczęście nie byłam w takiej sytuacji. Nie wiem co bym zrobiła, bo nie chciałabym być na miejscu tej dziewczyny. A jeśli już tamtą zostawi to nie ma pewności, że z ze mną będzie do końca życia.^^
  Ciekawy post ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja sądzę,że odbijanie jest mega chamsie i żadna dziewczyna nie powinna tego robić;)
  Swoją drogą muszę Cię pochwalić za ciekawy pomysł na post;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Uważam, że to jest wredna rzecz. W życiu nie odbiję nikomu chłopaka, tylko nie to!

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja bym nigdy tego nie zrobiła dlatego że jak by mi ktoś coś takiegi zrobił to chyba bym się załamała.

  OdpowiedzUsuń
 14. Hm... Jestem przeciw. Bo dla kogoś to by był duży cios. Zwłaszcza dla tej dziewczyny. A wszystko co złe to do nas wraca. Zapraszam do siebie. http://destiny395.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie, nigdy bym nie zrobila tego drugiemu człowiekowi!
  Zawsze się znajdzie ktoś inny :)
  Swoją drogą bardzo mi się podobają tego typu posty. Zostaję tutaj na dłużej:)
  xoxo
  mozilowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. :)
  Ciekawy post, oby tak dale ;d
  zapraszam do siebie, choć się dopiero rozkręcam :P
  nalnana-dreamoflove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz! Każdy sprawia nam ogromną RADOŚĆ!
Staramy się odpowiadać na Wasze komentarze w miarę możliwości.

POZDRAWIAMY ♥