STOP nudzie!

By | 08:14 5 comments
”Nudzi mi się.” Ile razy słyszałeś lub sam wypowiadałeś takie słowa, gdy nie miałeś niczego konkretnego do zrobienia? Jak często szukałeś jakiegoś wyjścia, by nie siedzieć bezczynnie w domu, wyjść gdzieś, zrobić coś szalonego? Jak często mówisz, że czegoś Ci się nie chce, a później dziwisz się, że cale dnie spędzasz w domu?

W dzisiejszych czasach młodzież coraz rzadziej wpada na ciekawe pomysły. Osoby kreatywne są duszą towarzystwa, zawsze wiedzą, co zrobić, gdzie pójść, jak zorganizować czas. My jesteśmy uważani za kogoś przeciętnego.. Chyba, że sami mamy głowę pełną pomysłów i bawimy swoich przyjaciół samym faktem, że jesteśmy wśród nich. Co zrobić, żeby nigdy, lub prawie nigdy się nie nudzić? Być kreatywnym.


Nie masz, co robić. Siedzenie przed komputerem zaczyna być dla Ciebie męczące. Oto 5 sposobów na nudę:

1. Wyjdź gdzieś. Nie pozwól, by piękny dzień przemknął Ci koło nosa!
Zabierz ze sobą koleżanki, kolegów, przyjaciół, chłopaka bądź dziewczynę. Idźcie do parku, na plac zabaw, do centrum handlowego, na lody, na pizzę, czy zwykłe pogaduchy. Poróbcie sobie zdjęcia, powyłupiajcie się. Nie ma nic lepszego niż czas spędzony w gronie najbliższych nam osób! Korzystając z okazji możesz pojechać z nimi na rowery, rolki, pojeździć na desce. Wzmocnić kondycję.
 
2. Poczytaj książkę.
Każdy z nas wie, że ostatnimi czasy jest to bardzo rzadkie zjawisko zobaczyć młodzież z książką w ręce. Jednak, gdy nie lubisz ich czytać, nie oznacza to, że nie możesz zaopatrzyć się w tzw. audiobooka. Zrzucasz na mp3/mp4 lub płytkę CD, i słuchasz. Wyobrażasz sobie całą akcję rozgrywającą się w książce, przy czym odprężasz się.

3. Oglądaj filmy.
Nic tak nie działa na lepsze samopoczucie, jak oglądanie fajnych filmów. Puść sobie jakąś nowość kinową, lub film polecany przez przyjaciół. Zasłoń zasłony w całym domu, zrób nastrój i oglądaj. Będziesz miał, czym się chwalić wśród kolegów po obejrzeniu filmu.

4. Wyjdź z psem na spacer. Pobaw się z kotem.
Zainwestuj ten czas w polepszenie swojej więzi z pupilem. Pobaw się z nim, powygłupiaj, poprzewracaj na trawie. Wszystko jest dobre, byleby Twój pupil był zadowolony. Możesz mu okazać trochę szacunku i zainteresowania, co na pewno wyjdzie ci na dobre.

5. Włącz muzykę i tańcz lub śpiewaj.
Popraw swój obecny stan talentu muzycznego bądź tanecznego. Gdy pójdziesz na jakąś imprezę, wesele, czy urodziny koleżanki, bądź kolegi, będziesz mógł pochwalić się swymi zdolnościami. Nawet jeśli nie masz na to ochoty, darcie się do ścian, lub rozwalanie podłogi – nie ma nic przyjemniejszego.

Nie musisz całymi dniami ślęczeć przed komputerem. Pomyśl, co byś chciał zrobić. Kreatywność jest w każdym z nas. Trzeba tylko się postarać i ruszyć głową.5 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Dokładnie! Zgadzam się z tym co jest napisane wyżej. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wymieniłaś tu podstawy na nudę :D Przydałaby się 2 część tego wpisu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. WoW... Ha ha... Jak mi się będzie nudzić to wpadnę znowu xD. Ha ha :3

  Zapraszam do mnie http://monija-bitches.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz! Każdy sprawia nam ogromną RADOŚĆ!
Staramy się odpowiadać na Wasze komentarze w miarę możliwości.

POZDRAWIAMY ♥