Co mówi o Tobie grupa krwi?

By | 07:00 14 comments

 Znacie swoją grupę krwi? Znakomicie! Nie? Poszukajcie w książeczce zdrowia lub zapytajcie rodziców. Na podstawie grupy krwi można określić charakter każdej osoby. Poniżej podane są opisy każdej grupy.

 

 

GRUPA A


Zdaniem naukowców jest najsłabsza zdrowotnie; osoby, które mają tę grupę krwi, są szczególnie podatne na cukrzycę czy miażdżycę, a ich przemiana materii jest powolna. Ma to przełożenie na charakter – właściciele grupy krwi A to wrażliwcy, którzy są obowiązkowi, sumienni i odpowiedzialni. Ponieważ są bardzo uczuciowi, łatwo można ich zranić. Poza tym często tłumią w sobie emocje i są podatni na depresję. To również perfekcjoniści, którzy przykładają się do wszystkiego, co robią. Podświadomie otaczają się ludźmi z taką samą grupą krwi, ale bywają nieufni. Ich największą wadą jest upór i przesadna drobiazgowość. Osoby z grupą krwi A często bywają spięte i mają konserwatywne poglądy.


Grupa B

Właściciele tej grupy krwi są bardzo ambitni i pracowici. Przede wszystkim to jednak indywidualiści, którzy odróżniają się od innych swoim zachowaniem, a także czuli i namiętni kochankowie. Osoby z grupą krwi B są towarzyskie, szalone, niezależne, a przy tym serdeczne i bardzo troskliwe. Bywają jednak nieprzewidywalne i niezdecydowane. Szczególnie kobiety z grupą krwi B są bardzo impulsywne. Uwaga – to osoby, których uczucia mogą eksplodować, np. gdy są zazdrosne.


Grupa AB

Osoby z grupą AB są jednak najbardziej przystosowane do współczesnych warunków życia, a zwłaszcza do częstych zmian miejsca, klimatu czy  stylu odżywiania. Gdyby określić ich jednym słowem, najbardziej pasowałby do nich „racjonalista”. To osoby towarzyskie i uczuciowe, ale jednocześnie opanowane i spokojne. Są zrównoważone i skoncentrowane, nie brakuje im natomiast charyzmy. W wielu sytuacjach powinny ufać intuicji. Właściciele grupy AB często mają talent artystyczny. Nie brakuje im jednak wad – bywają krytyczni, egocentryczni, nieodpowiedzialni, zapominalscy i niezdecydowani.


Grupa 0

Właściciel grupy 0 to urodzony lider, pewny siebie i mający nieprawdopodobną siłę przebicia. Posiada wszelkie predyspozycje do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Wytycza sobie cele i skrupulatnie do nich dąży. Wie, jak wykorzystać dane mu szanse. Osoby z grupą krwi 0 są ambitne, niezależne, lojalne, zdeterminowane, namiętne. To typ aktywny, który w genach ma zakodowany właściwy tryb życia. Nie brakuje mu jednak wad. Te najczęstsze to m.in. arogancja, próżność, skłonność do zazdrości czy bezwzględność. Właścicieli grupy krwi 0 można nazwać otwartymi na świat ryzykantami. To właśnie człowiek z taką grupą krwi ma największe szanse na dożycie co najmniej 75 lat.

żródło: papilot.pl

14 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Powiem Ci, że mam grupę krwi A i wszystko się zgadza hahaha :D

  OdpowiedzUsuń
 2. B, ojj, zgadza mi się, zgadza:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w to nie wierze ;p
  Przypomina mi to te wróżby z bravo! hahaha :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam 0 i nie zgadza się :). Pozdrawiam i zapraszam: lavender-hearts.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. nawet nie wiedziałam o czymś takim ;) zostałaś przeze mnie otagowana proszę o poinformowanie w komentarzu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nawet nie wiem jaką mam grupę krwi ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdyby zrobili mi badanie , to bym wiedziala + fajny, przydatny post +nie wiedzialam , jest najslabsza ;333

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo pomyslowy temat, nie wszystko sie zgadza ale fajny jest i tak. Obserwujemy? Napisz u mnie w komentarzu. agnieszka-slooten.blogapot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. nie za szczegolnie znam grupe krwi ale chyba A :-D
  http://nierozlaczne-dusze.blogspot.nl/ ( dopiero zaczynam )

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam na pierwszy, jedyny w swoim rodzaju obóz dla bloggerów w lipcu na Riwierze Adriatyckiej, nie wiesz gdzie jechać na wakacje? dołącz do nas :))
  Kliknij tu = Obóz w Cesenatico:)

  OdpowiedzUsuń
 11. mam grupe A i chyba zgadza mi się ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz! Każdy sprawia nam ogromną RADOŚĆ!
Staramy się odpowiadać na Wasze komentarze w miarę możliwości.

POZDRAWIAMY ♥