Jak oczarować chłopaka wyglądem, czyli na co oni właściwie zwracają uwagę?

By | 17:50 3 comments
Cześć laseczki!


Dzisiaj przychodzę do was z postem na temat, tego co ,mężczyźni lubią najbardziej, czyli nas! Na pewno część z was zastanawiała się kiedyś co robi nie tak, że faceci się nią nie interesują, albo co ich tak naprawdę kręci. 
To co pociąga nas w facetach jest właściwie kwestią indywidualną. Dla mnie na przykład ( w kwestii uznania chłopaka za atrakcyjnego) liczą się przede wszystkim wzrost, głos, zapach, uśmiech, sylwetka, ale każda z nas ma inny "ranking najważniejszych cech". Podobnie jest z facetami. Jednak jest kilka takich podstawowych rzeczy, które zazwyczaj powtarzają się u pytanych.

Oczy
Długie,płochliwe,smutne,namiętne-każde spojrzenie wiele mówi, od niego wszystko się zaczyna. Gdy spoglądasz na chłopaka, opuszczasz wzrok, a potem znowu na niego patrzysz-zdradzasz swoje zainteresowanie. Zresztą patrz ludziom głeboko w oczy. Można z nich wile odczytać...

Usta
Najpierw chłopak patrzy ci w oczy, ale potem na usta. Obserwuje, jak mówisz, jak się uśmiechasz, zagryzasz wargi. To wszystko na niego działa! Dlatego usta powinny być wypielęgnowane i błyszczące, wtedy będą kusić...
Ciało
Możesz nim czarować. Postawa, ruchy rąk, układ nóg zdradzają, co myślisz. Trudno to kontrolować, ale rozmawiając z chłopakiem, delikatnie gestykuluj, a nie machaj rękoma. Dbaj o to, jak się poruszasz. Tańcz, ćwicz, a twoje ciało nabierze wdzięku i gracji...

Naucz się chodzić wyprostowana. Może wydaje ci się, że nic to nie zmienia, ale mylisz się! Ściągnięte łopatki i wyprostowane plecy naprawdę potęgują wrażenie pewności siebie, otwartości. 
Włosy
Większość kolesi lubi dziewczyny z długimi włosami, ale krótkie też mogą być bardzo sexy. Niektórzy faceci twierdzą, że patrząc na same włosy dziewczyny (np. od tyłu) mogą poznać czy jest ona ładna czy nie! Kto by pomyślał, że są tacy sprytni? Niezależnie od długości, włosy zawsze muszą być czyste, lśniące, fajnie podcięte. Takie, żebyś była z nich zadowolona to z przyjemnością, będzie sie na nie patrzyło ;).

Ubranie
Wiadomo - ładnie, schludnie i modnie ubrana dziewczyna prędzej przyciągnie wzrok. Tutaj chyba nie ma co dodawać. 

Ogólnie
Kolesie tak w ogóle patrzą najpierw na całokszatłt,(paznokcie, włosy, nogi, brzuch, w ogóle sylwetkę, jakieś ciekawe szczegóły, na których może zawiesić oko...), potem na charakter i zachowanie. Muszą się zorientować czy warto się tobą zainteresować i coś pokombinować. Jeżeli stwierdzi po wcześniejszych radach powyżej, że warto-działaj! ;)


Według mnie nie ma brzydkich ludzi (tak podobno mówią właśnie ci brzydcy :D), ale niewiele jest takich co myślą podobnie. 

Życie jest o tyle niesprawiedliwe, że niektórzy są z natury "piękni" (ich wygląd podoba się dużej grupie ludzi) , a inni nie. To przykra prawda, ale śliczna dziewczyna, chociażby nawet nieco zaniedbana łatwiej zdobędzie zainteresowanie niż obdarzona mniej atrakcyjnym wyglądem, ale za to poświęcająca mnóstwo czasu na ukrycie swoich wad i wyeksponowanie zalet.

3 komentarze: Leave Your Comments

 1. Kurczę, dziewczyny, Wasz blog jest całkiem okej, jednak Wasz design to jedna wielka porażka. Czasami lubię tu zaglądnąć, ale naprawdę, ten wygląd mnie odstrasza... Jeśli chciałybyście go zmienić, odezwijcie się do mnie : asinka333@gmail.com, zajmuję się tym. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście nam nasz design aż tak nie przeszkadza :)

   Usuń
  2. Okej, jak chcecie, Wasz wybór. :)

   Usuń

Dziękujemy za komentarz! Każdy sprawia nam ogromną RADOŚĆ!
Staramy się odpowiadać na Wasze komentarze w miarę możliwości.

POZDRAWIAMY ♥