Wracam !

By | 17:20 Leave a Comment
Hej ! Po gigantycznej przerwie z powodu zepsutego komputera i wirusa wracam ! Miło móc znów sie do Was odezwać. W dzisiejszym poście chciałabym Wam napisać o takiej grze, która nazywa się stardoll, ja w tej grze to Poloxin więc jeśli ktoś gra w tę grę lub chce zacząć zapraszam do napisania do mnie w ramach instruktażu.

Stardoll to gra i dla dziewczyn i dla chłopców. Polega ona na posiadaniu własnej doll i ubieraniu jej zawieraniu związków i przebudowy w pokojach. Można organizować czaty, kluby. Są różne konkursy i jest również opcja premium, co nie oznacza, że bez premium jest się niczym. Są stopnie:
-zwykły
-ss - super star
- rolayty

Stardoll jest największym na świecie serwisem internetowym dla dziewczyn, które kochają modę, zakupy, urządzanie, kreatywność i zdobywanie przyjaciół z całego świata. Uczestnicy tworzą własny MeDoll awatar, chodzą na zakupy, ubierają lalki, dekorują swój Apartament, wyrażaja swoja kreatywnosć i kontaktują sie ze sobą.

Poniżej kilka różnych zdjęć z stardoll.

Apartament


Doll w przebieralniLudzie różni (trochę dziwni)
A dodatkowo wszedł konkurs i poproszę przyokazji abyście na mnie głosowali na msw to bardzo ważne. Starczy że wejdziecie na Poloxin i będzie taka odznaka z napisem msw, głosujcie !

Dodatkowo ze znanych i korzystanych blogów polecam stardoll-this-is-life.blogspot.com oni
Wam dokładnie wytłumaczą.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz! Każdy sprawia nam ogromną RADOŚĆ!
Staramy się odpowiadać na Wasze komentarze w miarę możliwości.

POZDRAWIAMY ♥